Skocz do zawartości
MentalWay
Iwona Paliwoda

Wyzwanie 3 kropek DZIAŁA!!!!

Polecane posty

Witajcie.
12.04.2019 zrobiłam stan gry. 26.04.2019 podjęłam wyzwanie 3 kropek. Wczoraj, w Dzień Matki był ostatni 30 dzień wyzwania. Prowadziłam równolegle 3 wyzwania. Dzisiaj zrobiłam podsumowanie.
Rozpoczynanie dnia z intencją i zapisywanie jej każdego ranka sprawiło, że wszystko w ciągu dnia działo się pod jej wpływem. Wystarczyło pomyśleć, wypowiedzieć, zapisać i specjalnie nie wracać do niej myślami w ciągu dnia, a i tak wszystko działo się zgodnie z intencją. Wieczorne podsumowanie było tego dowodem.
Zanim zaczęłam liczyć każdą złotówkę, zawsze budżet się nie spinał. Teraz wydaję, zapisuję, podsumowuję i okazuje się, że wydaję tyle ile zarabiam i jeszcze odłożyłam (co wcześniej było tylko marzeniem) 300 zł na osobne konto nie do ruszenia.Sam fakt podjęcia wyzwania sprawił, że wydaję mniej i jestem bardziej rozsądna (skąpa :-)) w wydatkach.
Nie wszystko jednak poszło tak gładko. Mimo, że codziennie, choćby nie wiem co poświęcam czas na rozwój, to z czasem na relaks i wyciszenie z bacznym zwracaniem uwagi na oddech, było gorzej. Kilka razy było to ściśle połączone z oddechem i koncentracją na obiekcie, a dokładnie 3 razy :-) Było to dla mnie jakieś krępujące i dziwne. Coś czego wcześniej nikt mi nie pokazał :-( Ale od dzisiaj dosyć z wymówkami. Obejrzałam jeszcze raz cały materiał wprowadzający do Wyzwania 3 kropek, wydrukowałam nowe karty na kolejne 30 dni, wypisałam zasady resetu i CISNĘ.
Powiem Wam jedno. Było dobrze, jest lepiej!!!! Widzę to po moim podejściu do życia i po tym jak odbierają mnie inni. Sama postrzegam siebie jako lepszą osobę. ZAWSZE I WSZĘDZIE MOŻESZ WSZYSTKO. Niech moc będzie z Wami.
  • Like 4

Link do postu

witam.WYZWANIE TRZECH KROPEK super sprawa,życie z intencją ,liczenie każdej złotówki to mi poszło kropka po kropce.ale czas dla siebie i skupienie się na oddechu to dopiero ma moc,ja nie mogłem się skupić na sekundę,miałem masę rozbieganych myśli wszystko mnie rozpraszało,tak jak by mój umysł robił mi na złość,ale próbuję się skupić na obiekcie i powolutku ćwiczę.Długa droga prze de mną ,bo zawsze jakieś myśli po głowie biegają.ALE NA PEWNO WARTO.dla tego to jest wyzwanie.

• Like 1

Link do postu