Skocz do zawartości
MentalWay

Polecane posty

Witam Was,

drugie ogłoszenie o pracę jakie dla Was mam, przygotowane jest dla, od 3 do 5 osób.
Chciałbym zbudować zespół opieki nad klientami nowymi, oraz obecnymi. Jego zadaniem będzie pielęgnowanie relacji, odpowiedzi na pytania. Dokładnie sprawdzenie problemów/ potrzeb klienta i zaproponowanie mu idealnego produktu z naszej ogromnej oferty.

Celem będzie EFFEKT jaki klient osiągnie.

Z tego będę te osoby rozliczał. Nie z ich sprzedaży, która logiczne że taki ktoś musi generować, ale z tego JAK szybko i jak DUŻE efekty będzie mieć KLIENT, którym się będą opiekowali.

Kwota zarobku: na początek między 3000 a 5000 pln miesięcznie. W zależności czy ktoś ma firmę i wystawia FV, czy będzie to umowa o dzieło.
BONUSY: po zabezpieczeniu przez kwartał obrotu ustalonego, bonus od sprzedaży obrotu między 2%-10%.
Miejsce pracy: 1-2 dni w tygodniu biuro Mentalway w Obornikach oraz 3-4 dni w tygodniu zdalnie ze swojego home office.
Rodzaj pracy: upraszczając, w większości przez telefon jak call center (skupienie się na NASZYCH klientach, którzy CHCĄ i proszą o rozmowę, a nie na zimnej obcej bazie, która się wkurwia, że ktoś do nich dzwoni), emaile, chaty, komentarze na grupach, forach itd. Jednak nawet te osoby lubią zbyt często TYLKO pogadać, poużalać się i postękać, więc trzeba umieć je skoncentrować na problemie i pomóc znaleźć rozwiązanie od darmowego z którego ich rozliczysz, do płatnego, które pomożesz im ukończyć.

Czyli musisz umieć pisać, mówić, znać moje produkty, uwielbiać z ludźmi rozmawiać i im pomagać, umieć sprzedawać, rozumieć istotę codziennej powtarzalności, wykonywania raportów, bycia rozliczanym z czasu/rodzaju pracy i efektywności. A także: chcieć się uczyć i być baaaaardzo SAMODZIELNĄ osobą!

W celu zgłoszenia poproszę o CV (aktualne, poprawne) oraz LIST motywacyjny (precyzyjny, nie pisany na kolanie :) ).

ps: dla tej grupy planuję zatrudnić managera/ dyrektora, który będzie z nimi później pracował i pomagał im utrzymać się na kursie, ale takie osoby najlepiej wyłonić z grona najlepszych.

• Like 6

Link do postu

Dobry wieczór,

moim zdaniem to bardzo atrakcyjna oferta współpracy. Jesli chodzi o zakres pracy to jak najbardziej wpisuje się w moje zainteresowania oraz kompetencje. Jestem osobą cierpliwą i lubię wysłuchiwać innych i pomagać im przekazując swoje rady - z pewnością mam coś w sobie z supportera - choć testu dynamiki jeszcze nie zrobiłem. 

Dodatkowo widzę w tej pracy możliwość rozwinięcia umiejętności dotyczących indywidualnej analizy problemu klienta jak również możliwość zdobywania i rozwijania umiejętności prowadzących do sprzedaży odpowiedniego produktu w oparciu o wcześniej przeprowadzoną analizę.

Aktualnie pracuje w korporacji na stanowisku Incydent Managera. Prywatnie rozwijam się jednak w innym kierunku. Część swojego życia przeżyłem w strefie szarej codzienności. Podjąłem decyzję, że to zmienię. Od lipca 2018r. szkole się, rozwijam, dużo czytam i pracuje nad sobą. Około rok temu planowałem wziąć udział w rocznym szkoleniu coachingowym - aby zostać "oficjalnym coachem" - bardziej jednak niż na papierze zależało mi na sprawdzeniu siebie w tej roli i poddaniu się ocenie innych. Uważam, że mam do tego predyspozycje. Osoby z mojego otoczenia przychodzą do mnie po radę. Moje wpisy na facebooku czy live, które organizowałem okazały się inspiracją dla kilku znajomych, którzy m.in. pod ich wpływem zaczeli np. prowadzić listę 1000Marzeń lub zaczęli zastanawiać się nad punktem, w życiu w którym aktualnie się znajdują. Nie mam aspiracji na zostanie drugim Kołczem Majkiem :) Możesz spać spokojnie! :) Chciałbym jednak, osiągnąć swoje cele, zarobić "trochę kasy" - DUŻO!, aby moim dzieciom (same kobiety) nic nie brakowało, a potem po zabezpieczeniu siebie i swojej rodziny chciałbym pomóc innym zmienić ich życie.

Niestety z uwagii na fakt, iż nie jestem w stanie być obecny 1-2 dni w tygodniu w Obornikach (dzieli nas ok 5h jazdy samochodem, a moja żona i 4 córki, czekają na mnie codziennie w domu) nie mogę podjąc współpracy na określonych powyżej warunkach. Gdyby jednak potrzebny był Was ktoś (być może początkowo z doskoku) to chętnie podejmę współpracę na próbę.

P.S. pojawia się u mnie jeszcze jedna obawa - ponieważ to nieznane dla mnie terytorium, nie wiem jak współpraca w charakterze zleceniodawca-zleceniobiorca może ewentualnie wpłynąć na naszą przyszłą współpracę jako klient-coach/mentor...

Pozdrawiam serdecznie!

Marcin

Link do postu