Skocz do zawartości
MentalWay

Bonusowe VOD dla #BW3C - styczeń  

59 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Z jakiej kategorii odblokować Wam VOD w styczniu ?

• Przywództwo
      13
    • Relacje
      11
    • Mentalność finansowa
      35

Polecane posty

Przydałaby się większa aktywność, chwilami wydaje mi się że zadaje pytania w próżnie do kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki ;)
ps. oczywiście nie byłem tak aktywny w 2018 ale chcę to zmienić, a Wy ?
ps2. może jakieś spotkania po szkole? z największą przyjemnością poznam inne profile , mój profil Star, pomarańczowy w Spektrum - pracownik
ktoś chętny pogadać 9_9

Link do postu

Zagłosowałem na relacje. Jestem co prawda w mniejszości, ale tak naprawdę wszystko jest istotne. Jeśli nie teraz to relacje być może pojawią się później. U mnie MentalMan przerobiony i jestem ciekawy co ewentualnie by się pojawiło z zakresu relacji. Mam nadzieję, że forum zacznie żyć - takie małe wyzwanie na 2019 😉. 

• Like 2

Link do postu
6 godzin temu, Mario napisał:

Przydałaby się większa aktywność, chwilami wydaje mi się że zadaje pytania w próżnie do kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki ;)
ps. oczywiście nie byłem tak aktywny w 2018 ale chcę to zmienić, a Wy ?
ps2. może jakieś spotkania po szkole? z największą przyjemnością poznam inne profile , mój profil Star, pomarańczowy w Spektrum - pracownik
ktoś chętny pogadać 9_9

Chcesz się poznać z creaturą, to zapraszam do kontaktu ;)
Znajdziesz mnie na fb jako Krzysiek Sobiś.

• Like 1
  • Thanks 1

Link do postu

Zagłosowałam na relacje mimo, że w mniejszości a to dlatego, że relacje przekładają się zarówno na przywództwo jak i nasze finanse, tak uważam. Niemniej jednak cieszę się z każdego dodatkowego szkolenia i cieszę się, że mogę tu być :)

• Like 3

Link do postu

Ode mnie głos leci na relacje. Przez to że dbałem o higienę w środowisku, odcinałem tych którzy nie pasowali. Zdałem sobie sprawę, że nie wnoszę wartości której sam oczekuje. Chcę udowodnić sobie, że potrafię dać z siebie wiele, zbudować coś wartościowego i trwałego. Jako świeży menager przywództwo również jest dla mnie aktualnym wyzwaniem, LP przerobione. 

• Like 1

Link do postu

Skoro jest to program biznesowy oddalem glos na mentalnosc finansowa ale jak zdecydujecie na inna kategorie nie bede miec pretensji.Pozdrawiam zycze sukcesow.

Link do postu

Ja oddałem głos na relacje. Czuję że od tego trzeba zacząć. 

Pozdrawiam serdecznie 😊

• Like 1

Link do postu

Zdecydowanie mentalność finansowa - po wiedzy ze Spektrum robię kosmiczne postępy. Chcę więcej!

P.S. Dziękuję Michał za kolejny prezent dla BW3C:) - niezależnie od wyników ankiety :) 

Link do postu

A ja grzecznie poproszę o Przywództwo. Super , że co miesiąc jest bonus w postaci szkolenia. Dziękuje :)

• Like 1

Link do postu

Dzięki, w grudniu nie dałam rady wysłuchać całego Inhibitora, ale jest już na mojej liście must have

ogrom wiedzy do przetworzenia. Dziś dzięki twoim kuksańcom nie poddałam się i właśnie startuję z moim kolejnym produktem.

dzięki mój GURU 

Link do postu

Czy szkolenie bonusowe do #BW3C Mentalność Finansowa jest już dostępne ?

Link do postu

Mentalność finansowa zdecydowanie. Też nie udało mi się całego INFO INHIBITORA ogarnąć ale tym razem jestem przygotowany :D

Link do postu
W dniu 11.01.2019 o 12:04, Jarosław napisał:

Czy szkolenie bonusowe do #BW3C Mentalność Finansowa jest już dostępne ?

też nie wiem gdzie szukać...

Link do postu

znalazłem w swoich produktach, jednak miałem dostęp od 10/01/2019 do .... 31/12/2018...? Już u mnie nie jest aktywne.

Link do postu

Szkolenie bonusowe do #BW3C Mentalność Finansowa jest już widoczne , sprawdźcie u siebie. :) 

• Like 1

Link do postu

Już wszystko działa, u mnie też się pojawiło ;-)

Będzie co oglądać w te zimowo-wiosenno-jesienne wieczory * 

* w zależności od aury za oknem nie potrzebne skreślić ;-)

Link do postu

Jak tam Wasze wnioski i efekty po zapoznaniu się z kolejnym prezentem od Michała?

Ja w pierwszym momencie poczułem rozgoryczenie. W poprzednich miesiącach dostawaliśmy mega obszerne materiały po 10-20 godzin, dzięki czemu była duża satysfakcja, że płacę jak 'zwykły klient', a dostając gratis dużo ponad moje oczekiwania, czuję się jak vip - klient premium ;)  jeszcze większa satysfakcja była jak udawało się na ostatnią chwilę ukończyć je w 100% ale to już norma. W końcu creatorzy tak mają, że robią wszystko na ostatnią chwilę :D

Przerobiłem dziś połowę materiału i eureka. Doceniłem to, że MoneySLAVE trwa niecałe 3h, bo dzięki temu mogę przejść przez to w ciągu 2 wieczorów, a resztę 'czasu wolnego' w tym miesiącu, mogę poświęcić na sumienne prowadzenie dziennika, przerabianie CULT..ure Guru i powolne acz sukcesywne wchłanianie pozostałych VOD oczekujących w kolejce.

Wniosek: Nic się nie dzieje bez przyczyny, Michał, Ty to jednak jesteś mądry odpowiednio dawkując nam swoją wiedzę. Bardzo Ci za to dziękuję.

Link do postu