Skocz do zawartości
MentalWay
Mario

Dynamika Bogactwa - luźna dyskusja, spostrzeżenia ect.

Polecane posty

Napisano (edytowane)

cześć Kochani!!
Dostaliśmy niesamowity prezent, miesiąc dostępu do DB 2.0 ( wielkie dzięki Kołczu )
Kolejnym prezentem był Black Week :) Nie wiem jak Wy ja co nie co zakupiłem, tym bardziej, że zaskoczyłem i cisnę ile mogę.
Zrobiłem test, mój profil to Star, myślałem , byłem utwierdzony wręcz w tym, że jestem Supporter i tu odkryłem, że zbyt dużo robiłem dla innych,
jednak powinienem się skupić na czymś innym w moim życiu ( pomagać i wspierać także, ale więcej błyszczeć ;)  Creator i Supporter  to mój 2go rzędny profil.
Cieszę się , że doszedłem do tego miejsca i dowiedziałem się kim naprawdę jestem. Wiem, że z tą wiedzą i pomocą innych dam radę.

- A Wy Kochani jak wasz progress? 
- Jakimi jesteście profilami?
- co studiujecie tu w bw3c ?
- korzystacie z darmowych materiałów?
- co kupiliście na BW?

ps. Kołczu dobrze przyjebałeś na tym Live#223 !
Ludzie to śmierdzące gołosłowne kreatury, niestety przyjacielu ciężki temat, tym większy szacunek brachu!

profileDB_Mario_Salza_vyodgb1u.pdf

Edytowane przez Mario
  • Like 1

Link do postu

Ja właśnie przerabiam sobie drugie pół szkolenia DB2.0 (DZIĘKUJĘ!) i doznałam Olśnienia.

Jestem Starem. Jakiś czas temu miałam w sobie więcej Creatora (test robiłam w 2012 roku), teraz zdominował Blask... i doskwiera mi brak innowacyjności i kreatywności takiej, jakie były kiedyś. Długo miałam ogromny kompleks, że chcę zacząć robić warsztaty/kursy, ale O CZYM - zero pomysłów, zero zaprojektowanego czegoś, a więc na pewno się na niczym po prostu nie znam dostatecznie dobrze, jestem do dupy i w ogóle najlepiej to się schować i nie rzucać w oczy. 

Właśnie usłyszałam, że "Starom się często pieprzy, że są Creatorami, bo też potrafią coś sobie stworzyć" - i zatrybiło. Bo ja przecież nie jestem Creatorem, tworzenie od zera to nie moja główna rola, czyli nic dziwnego, że mi to nie idzie.

Muszę jeszcze wykombinować, jak to zrobić, żeby jednak robić warsztaty i kursy, może praca w duecie... ale właśnie mi padła ogromna blokada.

Link do postu