Skocz do zawartości
MentalWay

Polecane posty

Witam

Pojęcia nie mam, czy słusznie robię tworząc nowy wątek, czy szukać w innych, ale w związku z Bw3C pojawił mi się dylemat, jak powinnam definiować mój czas wg 3 celów.

Obecnie pracuję na etacie ale moim celem jest projektowanie i międzynarodowa sprzedaż biżuterii z kamieni naturalnych pod własną marką i ewentualnie dla innych podmiotów. Czy w takim razie tworzenie, zdjęcia itp. powinny być w tych 50-60% przeznaczonych na sprzedaż? Produkuję pojedyncze egzemplarze, więc to zajmie jednak sporą część tego czasu.  Póki co mam nadal co wystawiać, więc robię swoje, ale kiedy przyjdzie mi to robić na bieżąco, nie chciałabym czuć frustracji, że przyjdzie mi się, jak przysłowiowej żabie, zwyczajnie rozdwoić.  Widziałam film Michała, w którym mówił o dniach poświęconych na konkretne zadania, ale z drugiej strony jest metoda małych kroków i 1%. Więc jak? Codzienne wystawianie chociaż kilku produktów, czy pracować blokami? Jestem na początku,  nie wykluczam, że niedługo odpowiedź może przyjść sama, ale mnie uwiera, kiedy nie wiem jakie kroki w przód planować. Stąd piszę właśnie teraz. :)

Pozdrawiam

Małgorzata

• Like 1
  • Thanks 1

Link do postu

Przetestuj oba sposoby i sprawdź który sposób jest dla Ciebie wygodny. Michał często powtarza testuj. To idealny przykład do testowania techniki. Każdy jest inny i co innego mu pasuje. Przeznacz sobie czas na testowanie np. 4 dni. Testuj 2 dni/ tygodni- pierwszy sposób/technikę a później 2 dni kolejną. Wyciągnij wnioski i zobacz co działa dla ciebie lepiej. Czas na testowanie (jego długość) zależy od ciśnienia jakie masz na osiągnięcie efektów. Ja bym się nie przywiązywał na całe życie do jednego sposobu, może w danej chwili korzystał z tej która daje najlepszą efektywność Tobie. Kluczem jest elastyczność w działaniu, reagujesz na zmieniające się warunki (twoja mentalność, charakter, otoczenie, warunki rynkowe itp.).

• Like 1
  • Thanks 3

Link do postu

Witam :)

Trochę zwlekałam z odpowiedzią, bo miałam nadzieję błysnąć od razu stroną, ale to nie jest takie proste jednak. Mam konto na ebay.ie o nazwie megsg99, a w tytułach JEWELLERYArtRoom, bo taką też domenę wykupiłam na wordpressie. Najłatwiej będzie zobaczyć je na Instagramie, ale tu też dopiero zaczynam,

Pozdrawiam

:)

• Like 2
  • Thanks 1

Link do postu