Skocz do zawartości
MentalWay

Polecane posty

A jaki rodzaj muzyki kolega preferuje? Na jednego zadziała Glier, na innego Eminem… Co innego motywuje (i pozwala się skupić w biurze, przy pracy nad tabelkami), a co innego przy sztandze lub na 20 kilometrze biegu. Inna muzyka nakręci, kiedy będziesz bez sił, a inna doda prędkości, kiedy będziesz na fali. 

https://www.youtube.com/watch?v=sygvbGHjcv0

Edytowane przez Grzegorz Zieliński
dodanie linku
  • Like 1
  • Thanks 3

Link do postu

Jeśli już jestem rozpędzony, to aby podtrzymać energię: Lindemann - fish on, Cradle of filth - thank god for the suffering, Heimataerde - Unter der linden, Kult - Prosto, Kult - Zabiłem ministra finansów, Hasiok - Galera, Hello Zep z filmu Piła, Kaczmarski - Siedem grzechów głównych, Hasiok - Fryderyki, Madonna- Die Another Day

Jeśli potrzebuję się rozbujać to ewidentnie Paul McCartney - Live and let Die, Kult - Lewe lewe loff, Hozier - Take me to church, Moby - Honey (niegdyś wykorzystane w reklamie kawy... wdrukowało się i do dzisiaj dodaje energii, również za kierownicą), Georges Bizet - Farandole, Carl Orff - circa mea pectora, Umbra et Imago - Amadeus (również Falco - Rock me  Amadeus, zwłaszcza teledysk), Umbra et Imago - Mea Culpa, Reinhold Glier - taniec marynarzy, Czajkowski - finał symfonii 5. (polecam), Czajkowski - uwertura 1812 (polecam wersję dobrej jakości  z prawdziwymi salwami armatnimi: https://www.youtube.com/watch?v=VbxgYlcNxE8), no i ten utwór znany jako trololololo song.

Oczywiście jest tego znacznie więcej. To tylko pierwsze skojarzenia.

Edytowane przez Grzegorz Zieliński
  • Like 1

Link do postu

Ja zauważyłem, że mam repertuar różnych rodzajów muzyki do konkretnej pracy. Kiedy chcę się pobudzić słucham dobrze kojarzących mi się dynamicznych utworów, jednak musi to być długa sekwencja, wprowadzam się podczas słuchania w niejaki trans. Kiedy jest to precyzyjna praca przy której potrzebuję wyciszenia są to długie ścieżki dźwiękowe. 

Dla pobudzenia są to często soundtracki z Warcraft 3, bądź z ostatnich części Batmana

Dla wyciszenia słucham ścieżek ze Skyrim (day, night)

Praca nadzwyczaj wtedy idzie efektywnie co więcej wpadają nowe pomysły, które zapisuję. 

Polecam :) u mnie działa :)

Jeszcze nie dodałem, że z samego rana np: w samochodzie, często słucham płyty Michała, z motywującymi tekstami (tam też jest fajna muzyka i tempo odpowiednie do treści)

Edytowane przez Rafał Pakulski

Link do postu

Polecam zapoznać się z twórczością

Lindsay Stirling moje dwa ulubione utwory to

Crystallize

Oraz  The Arena

To dwa utwory 🔝🔝 które gotują krew w żyłach,  polcam na dobrym nagłośnieniu. 🎧📢🎚🎛

I dla osoby która lubi dobrą

dancehall/reggae muzę na dobry nastrój, numer pełen miłości ❤🙏✊

Kolejna propozycja trochę mocna!

Także zapiąć pasy proszę 🙊🙉🙈

Bardzo mocny bas taki wycofany, stłumiony mmm lubię JĄ.

I coś z krainy dzikusów :)

Polecam również coś polskiego

Mocne słowa o tym że;

niech dziej się co chce
niech mówią o nas źle
dokładnie brzmienie znam każdego słowa

Polecam ❤❤❤

• Like 4
  • Thanks 2

Link do postu

Do powera💥 na 1 miejscu Disco Polo! 💝

Skladanka najlepszych Hitów i można zaczynać porządki 😍😎🤸‍♀️👩‍🎤🕺💃

• Like 1

Link do postu

Jeszcze jedna !

Hipnoza  :)

3 godz tej pięknej muzyki ciągle powtarzającej się...

Jak ktoś ma dziecko które ma problemy z zaśnięciem tak jak mój syn miał ,przez ilość wrażeń z całego dnia to mu włączyłam tą muzykę,  teraz sam się domaga bo bardzo ją polubił. Trwa 3 godz ale On zasypia w 10 minut :)

• Thanks 2

Link do postu

Do ruszenia tyłka i zadań, które trzeba mechanicznie wykonywać to ostatnio utwór "Divide" z soundtracku do gry Hotline Miami mi pomaga :

No i niszczyciel głośników, niepowstrzymany kop w twarz oraz ciary na ciele ;)

i nr 2

Dziękuje za utwory, które się tu znalazły, miły wątek :)

Edytowane przez Jarosław
  • Like 1

Link do postu

Kazda Muza jest super i bardzo dziekuje za ciekawe podpowiedzi swoich rozwiazan :)

Ja w swojej podrozy muzycznej zainteresowalem sie muzyka w Hz i dlatego wszystkie te kawalki chetnie wysluchalbym  w takiej tonacji.

Ciekawe co o tym myslicie :)

Link do postu

Świetny wątek
Uwielbiam ładować się muzyka
Słowa maja ogromna MOC
Nauczyć się tańczyć w rytm muzyki to dopiero niesamowite wyzwanie 
Styl jakim chcesz podążać wymaga trudu,potu bólu tego wewnetrznego jak i zewnatrznego
Ale Warto oj WARTO

Dziękuje Michał jesteś niesamowitym człowiekiem i wspaniałym Mentorem
Dziękuję <3

https://www.youtube.com/watch?v=x4FVLfaKZig

• Like 2

Link do postu
Napisano (edytowane)

Ja coś wczoraj powera szukałem, bo mi uciekł, coś chodziło po głowie,  by muzycznie się podładować i zmienić stan i ... znalazłem prawie godzinny jungle set : 

:D

Edytowane przez Jarosław

Link do postu
Napisano (edytowane)

A dziś piosenka o plaży, pieniądzach i przedsiębiorczych kobietach z powerem ;):D:D:D

Edytowane przez Jarosław

Link do postu