Skocz do zawartości
MentalWay

Kamila Pukrop

Members
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 Neutral

O Kamila Pukrop

 • Urodziny 01.09.1985

Informacje o użytkowniku

 • Imię i nazwisko
  Kamila Pukrop

Ostatnie wizyty

47 wyświetleń profilu
 1. WayUp - wersja mobilna

  Witam! W chwili obecnej intensywnie pracujemy nad rozwojem platformy, w tym również nad wersją mobilną. Jesteśmy świadomi, że wymagania naszych klientów rosną, dlatego nieustannie się rozwijamy i doskonalimy funkcjonalność zarówno platformy, jak i forum. Niezwłocznie po zakończeniu prac związanych z wersją mobilną poinformujemy o tym w osobnym wątku. Pozdrawiam serdecznie
 2. Drodzy Mentalwayanie! W trosce o zapewnienie jak najlepszej funkcjonalności forum, Wasze zadowolenie i satysfakcję, stworzyliśmy nowy Dział: Sugestie dotyczące forum. Wierzymy, że przyczyni się to do przygotowania i wdrożenia takich zmian, które będą dla Was jako użytkowników forum jak najbardziej korzystne. Jak z pewnością zauważyliście, powstało kilka nowych działów (m. in. Oferty pracy, Poznajmy się, Offtopic, Zainteresowania), ale wiemy, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego, czego Wy dokładnie oczekujecie. Dlatego zachęcamy, aby zgłaszać wszelkie uwagi oraz pomysły, związane z rozbudową oraz zmianą funkcjonalności całego forum. Bardzo mile widziane będą wątki, dotyczące dostępnych na forum działów. Bardzo prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag i sugestii w osobnych wątkach - ułatwi nam to obsługę zgłoszenia. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Waszym oczekiwaniom.
 3. Biografie - profile Dynamiki

  Uwielbiam język polski za jego wieloznaczeniowość. W każdym razie dla mnie George Soros to przede wszystkim inwestor giełdowy, który doprowadził do załamania Banku Anglii, a sam kraj do kryzysu gospodarczego. Dlatego w ten sposób zrozumiałam pytanie. Trader jako spekulant giełdowy.
 4. Biografie - profile Dynamiki

  Cześć Przede wszystkim zapoznaj się z dwoma pozycjami: "Wspomnienia gracza giełdowego" o Jesse Livermoore i "Jak to robi Warren Buffett". Jestem przekonana, że po przeczytaniu tych pozycji może zmienić się Twoje podejście do tradingu i to na plus. Koniecznie daj znać jak wrażenia.
 5. OFERTA PRACY: manager d/s relacji na forum/ grupch

  Czołem Majk! Podejmuję wyzwanie! Uwielbiam wyzwania, uwielbiam postać Kołcza Majka, bardzo sumiennie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzę do powierzonych obowiązków. Jestem na 100% odpowiednią osobą na w/w stanowisko i mogę dużo wnieść w ten projekt, trochę rozruszać to forum 😎 Obecnie forum wygląda tak, że osobiście bym z niego nie skorzystała. Same szarobure nagłówki o szkoleniach, kursach, ble ble ble, prawie bym wyszła i niedoczytała do końca... Wygląda jak promocja tanich kursów, typu dawaj hajs i kup. A to co absolutnie najfajniejsze i najciekawsze czyli Poranny Rozruch z Kołczem Majkiem - na samym końcu. Trzeba zrobić tutaj porządek i ja z przyjemnością posprzątam ten bałagan m. in. w następujący sposób: - zmiana nagłówków na: dziennik rozwoju osobistego, wyzwanie 90-dniowe (Q1), najlepsze wycinki szkoleń, aktualnie na grupie, zrozumieć mentalway, inspiracje na 2019, teksty zawsze żywe, Poranny Rozruch z Kołczem Majkiem, szkolenia, zbliżające się wydarzenia, itd.... - dodać linki do filmików na youtube, screenshoty z grupy, itd.... - rozszerzyć statystyki - dodać możliwość dodawania do ulubionych - usunąć zdjęcia z tytułów/nagłówków - tak bardzo rozpraszają, że nie wiem czy zwrócić uwagę na zdjęcie czy na tytuł wątku (lepiej dodać ostatni wpis dodano: .... przez: ....) Mam miliony pomysłów, ale wszystkich nie zdradzę, a poza tym na szybcika piszę tego posta, byś czym prędzej zauważył moją ofertę, pomijając inne/zbędne. Dodam, że z zawodu jestem informatykiem i biorę udział w tworzeniu dokumentów, które prócz estetyki muszą zawierać odpowiednie treści (a nie dowolne), uczę się szybko, jestem wygadana i umiem korzystać w pełni z dobrodziejstw internetu - to uważam za swoje dodatkowe atuty. Kiedy mogę zacząć? Pozdrawiam Kołczu Twoja fanka Kamila Pukrop
×