Skocz do zawartości
MentalWay

Piotr Kudlik

Members
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral
 1. Przecie się nie rozdwoję...

  Aleksander Dumas miał taką metodę: Każdego dnia musiał znaleźć chwilę, by zapisać chociaż jedną stronę... To dawało powieść w ciągu roku... I skubany trzymał się tego, a życie miał rozrywkowe. Samuel Linde miał takiego speeda w pisaniu, że głównym zadaniem jego asystenta było zbieranie zrzucanych z biurka zapisanych kartek i układanie ich. A co ich łączyło a różniło od większości z nas? Nie musieli się rozdwajać... robili tylko to, co lubili. I nic nie musieli.
 2. OFERTA PRACY: manager d/s relacji na forum/ grupch

  Różnica między twórcą a stwórcą to nie tylko fleksja... Twoja działalność oparta jest na wierze... trochę upraszczając, ale raczej oddając istotę sprawy... masz swój kościół. Wyobraź sobie, że Bóg mówi, że Boga nie ma... kościół upada. Ta cała zadyma z Kołczem Majkiem opiera się na konkretnej osobie, która swą charyzmą skupia "wyznawców". Kołcz Majk, to Kołcz Majk... a odpowiada czasem Gosia Kołcz Majk Team, Kasia Kołcz Majk Team, Aga Kołcz Majk Team.... czy też (...)Kołcz Majk Team. P.S. Jak myślisz dlaczego kościół katolicki tak świetnie prosperuje od ponad dwóch tysięcy lat handlując towarem, którego nikt przez ten czas nie widział? Gdyby wydało się, że urzędnicy kościelni są "stwórcami", to prawdopodobnie islam byłby w Europie od wielu stuleci religią dominującą. Ludzie wierzą. Zbyt cenię sobie Twoją działalność, żeby milczeć. Oczywiście dopuszczam, że moje opinie nie muszą znajdować uznania. Niemniej, póki mogę mówić, co myślę, to tak czynić będę.
 3. OFERTA PRACY: manager d/s relacji na forum/ grupch

  Muszę wrzucić tu swoje trzy grosze. Prowadzenie forum można porównać z akcją antyterrorystyczną. Zaangażowanie nawet na milion procent psu na budę, jeśli admini sami do siebie będą strzelać. Niestety forum najlepiej prowadzi ten, kto je wymyślił i wie, jakie treści są pożądane, a które nie. Posłużę się tym przykładem... Daniel Klecki, proszę o wybaczenie :-) Super Daniel zauważył... Twojej wizji, Kołczu Majku. Zatem tylko jeden człowiek może ustawić zadania. Chyba, że chcesz mieć taki sam bajzel jak na forach gier. W tym ogłoszeniu brakuje mi zakresu odpowiedzialności.... To nie jest forum o rybkach akwariowych. Jeżeli ma to być podbijanie wątków, które sam zakładasz w różnych miejscach, (ctrl+C, ctrl+V) to OK. Jeśli ktoś ma je wymyślać, to już nie będzie forum Kołcza Majka. Jeśli ma to być usuwanie dziwnych treści, to nie wiem, czy na przykład bluzgi są dopuszczalne, a jeśli tak, to czy jest jakiś limit na zdanie Pozostaje kwestia krytyki. Nie wszyscy klienci są zadowoleni... Usuwanie postów idzie na Twoje konto, nie opiekuna. Zatem... Fora serwisów internetowych o zawężonej tematyce zawsze były zdechłe i dobrze. To nie służy do scrollowania jak FB, tylko do pogłębiania wiedzy osób zainteresowanych. To nie jest miejsce dla każdego. Forum powinno być elitarne. Pierwsze co, to dostęp tylko dla klientów. Syf zostaje na FB... to tak pędzi, że nie ma co administrować. Nikt nie czyta tego, co było godzinę wcześniej, więc po co cokolwiek usuwać dodawać. FB robi tylko ruch. Podniósł bym tylko rangę forum z dostępem tylko dla klientów i porządek zrobi się sam. Ludzie szanują tylko to, za co płacą. Albo tak dostali po dupie w życiu... że boją się wypuszczać okazji z rąk. Ja bym zaoszczędził te dwa koła...
×