Skocz do zawartości
MentalWay

Pawel Nowakiewicz

Members
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Pawel Nowakiewicz w Rankingu w dniu 8 Wrzesień

Pawel Nowakiewicz posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

26 Excellent

1 obserwujący

 1. Cześć. Mam świetny produkt który eliminuje obieg papieru w firmach oraz pozwala zarzadzac nieobecnościami. Czyli wiesz czy warto robić spotkanie na którym nie będzie kogoś kluczowego. Tani abonament 1-2 zł m-c za pracownika. Zatwierdzanie urlopów z komórki, powiadomienia na mail. Jak waszym zdaniem dotrzeć do firm. można zobaczyć demo na www.Absence24.pl wiem ze reklamy fb, linkedin ale coś bardziej targetowanego lub z lepsza konwersja ?
 2. GO GO GO! Szukam wsparcia - POMYSŁÓW

  Dzięk Dzięki Jarosław. Na Fb jestem tylko przez L w imieniu. Blog na nowakiewicz.pl insta nie mam, you tube zaczynam ale dzięki za wskazówki. Przepakowanie zakresie jak przejść z wiedzy specjalistycznej na ogólniejszą ale do szerszego grona włąśnie?
 3. Czy ktoś z Krakowa lub okolic nie wybiera się na Mental Shelter 30 czerwca i chciałby mnie zabrać (podzielić koszty przejazdu)?
 4. Cześć wszystkim. Mam na tapecie kilka projektów: 1) Registate.pl - osobisty freelance zajmujący się od 17 lat finansowaniem dłużnym dużych projektów inwestycyjnych, działalność doradcza z finansów firm (ponad 300 analiz i biznesplanów) - KOCHANI MOI SZUKAM POMYSŁU NA PRZEPAKOWANIE! Może szkolenie z pisania biznesplanów? Szkolenie z zarządzania finansami? Porady dla Startupów? 2) Ekoidea Apartments - apartamenty noclegowe wysokiej klasy - projekt dojrzały, pracujący sam. Pytanie JAK DOTRZEĆ DO ZAMOŻNYCH, WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW 3) Absence 24 - nowy projekt do zarządzania urlopami w firmach. Faza testowo rozwojowa - SZUKAM POMOCY GRAFIKA Z ZACIĘCIEM MARKETINGOWYM DO ZROBIENIA ATRAKCYJNEJ PIERWSZEJ STRONY KTÓRA ZACHĘCI KLIENTÓW DO DALSZEGO ZAKUPU. 4) Projekty z zakresu MLM. Tu nie będę się rozpisywał bo idea znana - doszedłem do wniosku że to na dziś jedyny model biznesowy który dostarcza mi produkt, logistykę, dystrybucję. Z CHĘCIĄ POSŁUCHAM DOBRYCH RAD. Jestem na etapie budowania koncepcji, rozwoju personal brandu. Moja idea jest taka aby pójść szeroko w internet i docierać do 500-1000 ludzi dziennie a nie robić 3 spotkania z zakresu "kup pan" Jeśli dotrwałeś do końca - DZIĘKUJĘ
×