Skocz do zawartości
MentalWay

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatni tydzień
 2. Wcześniej
 3. Wyzwanie 3 kropek DZIAŁA!!!!

  Rany boskie
 4. Czerwcowy klub rozwoju

  Witam wszystkich. Niestety nie będę w stanie przyjechać na czerwcowy klub rozwoju w związku z tym mam do odsprzedania bilet w cenie przedsprzedaży tj. 100pln. Proszę o informację pod postem.
 5. Witam. Jak tam załoga na rejs do Poznania? Z Warszawy da radę się zabrać?

  pozdrawiam, Adam Stanko tel 509 24 66 23

 6. Czerwcowy Klub Rozwoju => Transport

  Witam. To mamy conajmniej 2 osoby (ty i ja) z Wawy. Ktoś ma jeszce miejsca w aucie i nie chce zbankrutować na paliwie i autostradzie?
 7. Czerwcowy Klub Rozwoju => Transport

  Szukam dojazdu z Radomia do Poznania bądź Warszawy do Poznania oczywiście z powrotem
 8. Czerwcowy Klub Rozwoju => Transport

  Dogadujmy się tu na wyspozny dojazd na Czerwcowy Klub Rozwoju
 9. Czerwcowy Klub Rozwoju

  Szukam transportu z Radom=> Poznań bądź Warszawa => Poznań i oczywiście powrót
 10. Czerwcowy Klub Rozwoju

  W którym miejscu możemy się ogłaszać co do wspólnego dojazdu?
 11. Czerwcowy Klub Rozwoju

  Link z instrukcją poniżej
 12. Czerwcowy Klub Rozwoju

  A ja mam pytanie, skąd wziąć bilet do wydrukowania? Czy to dopiero jutro będzie dostępny ?
 13. Wyzwanie 3 kropek DZIAŁA!!!!

  witam.WYZWANIE TRZECH KROPEK super sprawa,życie z intencją ,liczenie każdej złotówki to mi poszło kropka po kropce.ale czas dla siebie i skupienie się na oddechu to dopiero ma moc,ja nie mogłem się skupić na sekundę,miałem masę rozbieganych myśli wszystko mnie rozpraszało,tak jak by mój umysł robił mi na złość,ale próbuję się skupić na obiekcie i powolutku ćwiczę.Długa droga prze de mną ,bo zawsze jakieś myśli po głowie biegają.ALE NA PEWNO WARTO.dla tego to jest wyzwanie.
 14. 1) Jak posiąść żelazną dyscyplinę? Znajdź osobę, która Cię przypilnuje. 2) Jak minimalnym wysiłkiem podnieść jakość swoich projektów? Poproś kogoś, aby spojrzał na Twoje dzieło "z boku" 3) Jak mieć możliwość zadawania pytań ekspertom za darmo? Wystarczy mieć dobry kontakt z ekspertem, który chętnie wymieni się za Twoją widzę. Wniosek: warto współpracować z innymi. Co powiecie na kilkuosobowy team złożony ze zweryfikowanych osób? - co tydzień przedstawiasz swoją listę to do i zobowiązujesz się do jej wykonania przed team'em - w ciągu tygodnia prezentujesz swoje projekty i otrzymujesz feedback - komunikujemy się przez Skype - liczmy od 2 do 5 osób Niekoniecznie chcę być liderem tej grupy. Możemy wybrać lidera demokratycznie. Zainteresowany? Odpisz króciutko, a odezwę się do Ciebie i skontaktuję Cię z pozostałymi członkami. Oczywiście to nie jest oferta marketingowa i współpraca jest bezpłatna, a ja nie jestem Twoim mentorem tylko zwykłym członkiem stworzonej grupy. Kiedyś powstało coś podobnego na Wayup.pl, więc mam nadzieję, ze również mój post nie narusza regulaminu.
 15. Wyzwanie 3 kropek DZIAŁA!!!!

  Gratulacje. Ja zaczynalemi odpiszczalem juz z 3 razy
 16. Czerwcowy Klub Rozwoju

  Dzięki serdeczne, ale i tak wolnego w pracy nie dostałem
 17. Wyzwanie 3 kropek DZIAŁA!!!!

  Witajcie. 12.04.2019 zrobiłam stan gry. 26.04.2019 podjęłam wyzwanie 3 kropek. Wczoraj, w Dzień Matki był ostatni 30 dzień wyzwania. Prowadziłam równolegle 3 wyzwania. Dzisiaj zrobiłam podsumowanie. Rozpoczynanie dnia z intencją i zapisywanie jej każdego ranka sprawiło, że wszystko w ciągu dnia działo się pod jej wpływem. Wystarczyło pomyśleć, wypowiedzieć, zapisać i specjalnie nie wracać do niej myślami w ciągu dnia, a i tak wszystko działo się zgodnie z intencją. Wieczorne podsumowanie było tego dowodem. Zanim zaczęłam liczyć każdą złotówkę, zawsze budżet się nie spinał. Teraz wydaję, zapisuję, podsumowuję i okazuje się, że wydaję tyle ile zarabiam i jeszcze odłożyłam (co wcześniej było tylko marzeniem) 300 zł na osobne konto nie do ruszenia.Sam fakt podjęcia wyzwania sprawił, że wydaję mniej i jestem bardziej rozsądna (skąpa :-)) w wydatkach. Nie wszystko jednak poszło tak gładko. Mimo, że codziennie, choćby nie wiem co poświęcam czas na rozwój, to z czasem na relaks i wyciszenie z bacznym zwracaniem uwagi na oddech, było gorzej. Kilka razy było to ściśle połączone z oddechem i koncentracją na obiekcie, a dokładnie 3 razy :-) Było to dla mnie jakieś krępujące i dziwne. Coś czego wcześniej nikt mi nie pokazał :-( Ale od dzisiaj dosyć z wymówkami. Obejrzałam jeszcze raz cały materiał wprowadzający do Wyzwania 3 kropek, wydrukowałam nowe karty na kolejne 30 dni, wypisałam zasady resetu i CISNĘ. Powiem Wam jedno. Było dobrze, jest lepiej!!!! Widzę to po moim podejściu do życia i po tym jak odbierają mnie inni. Sama postrzegam siebie jako lepszą osobę. ZAWSZE I WSZĘDZIE MOŻESZ WSZYSTKO. Niech moc będzie z Wami.
 18. Samotność jest nie do zniesienia! Uwielbiam swoje towarzystwo, ale gdy wracam do pustego domu, gdy niemam dokąd pujść czuję smutek.. jednak po chwili gdy przywyknę do tej niecodziennej sytuacji stwierdzam, że uwolniłem się od wszystkiego co zatrzymywało mnie w miejscu. Koledzy, imprezy, pseudo znajomi, którzy chuj wie po co  byli i czego tak naprawdę chcieli? 

  Wspaniała chwila samotności.  Zrozumiałem co jest ważne i co jest najważniejsze. Teraz spokojnie pójdę spać a rano obudzę się  lepszym człowiekiem. 

  Mario Petarda.

 19. Czerwcowy Klub Rozwoju

  Cześć, widzę, że jest już podany harmonogram, więc wklejam link. Pozdrawiam https://sklep.mentalway.pl/chce-sie-szkolic-z-kolczem-majkiem/1521-bilet-na-szkolenie-czerwcowy-klub-rozwoju-mentalway-2019.html?search_query=czerwcowy&results=1
 20. Czerwcowy Klub Rozwoju

  Witam, Mam pytanko odnośnie Klubu. Czy już wiadomo od której godziny się zaczyna i o której kończy. Chcę przylecieć z Holandii i muszę wszystko dograć
 21. NLP z jakich kotwic korzystacie

  Cześć! Jako terapeuta, często pracujący w hipnozie korzystam równie często z kotwic. Przede wszystkim tych ułatwiających wejście w głębszy trans, lub po prostu do stosowania autohipnozy. Sam na sobie stosowałem kotwice pewności siebie podczas wystąpień publicznych, zwłaszcza tych na eventach (że tak brzydko powiem) 500+ osób. Działały zawsze wyśmienicie.
 22. DOTACJE UNIJNE ETC.

  Cześć :-) Nie wiem czy piszę w dobrym dziale ale poszukuję specjalisty od funduszów/dotacji unijnych. Owe osoby proszę o odzew, opowiem o co dokładnie chodzi. Jeśli nie jest to dobry dział to bardzo proszę admina o przeniesienie do odpowiedniego. Pozdrawiam mocno! Adrian
 23. Piknik 2019 - wspólny wyjazd

  Hej Mistrzu Jak bym dojechał do Łodzi pociągiem o 7:51, to zgarnął byś mnie z dworca Łódź Fabryczna jutro rano? Czy musiałbym być wcześniej? Daj znać też o której chcesz wracać? Chętnie się zabiorę jak jest taka opcja
 24. Piknik 2019 - wspólny wyjazd

  cześć mam 2/3 miejsca wolne i jadę z okolic Łodzi i chętnie mogę kogoś zabrać
 25. Piknik 2019 - wspólny wyjazd

  Cześć Jedzie ktoś z Warszawy w niedziele rano, wraca wieczorem i ma jedno miejsce wolne? Chętnie się z kimś zabiorę i dorzucę się do wycieczki
 26. Piknik 2019 - wspólny wyjazd

  Cześć wszystkim! Wykruszył mi się kierowca, a moje auto przed majówką wylądowało w warsztacie... Poratuje ktoś transportem (z/do Poznania)? Chętnie odsprzedam też 1 wolny bilet ( *jeszcze nieaktywowany).
 27. Piknik 2019 - wspólny wyjazd

  Chętnie się z kimś zabiorę, Zachodniopomorskie, okolice nadmorskie ,
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×